TazUSB 4.0.1 - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: SliTaz Live USB - Version:
pl: SliTaz Live USB - Wersja:

en: Usage:
pl: Użycie:

en: Commands:
pl: Komendy:

en: Print this short usage.
pl: Pokazuje tą krótką informację o użyciu.

en: Write the current filesystem to rootfs.gz.
      		Supported compression: lzma. gzip, none.
pl: Zapisuje aktualny system plików do rootfs.gz
    		Obsługiwane formaty kompresji: lzma, gzip, none.

en: Format and label device with ext3, ext2 or fat32 filesystem 
                    (for LiveUSB or /home). Default is ext3.
pl: Formatuj i nadaj etykietę urządzeniowi z systemem plików 
    ext2, ext3 albo fat32 (dla LiveUSB albo /home). Domyślnie ext3.

en: Generate a bootable LiveUSB using files from the LiveCD.
pl: Generuje botowalny LiveUSB używając pliki z LiveCD.

en: Create or recreate and activate additional swap memory.
pl: Tworzy albo odnawia i aktywuje pamięć swap.

en: Generate a bootable LiveUSB using files from ISO file.
pl: Generuje botowalny LiveUSB używając plików z obrazu ISO.

en: Remove old backup filesystems to free disk space.
pl: Usuwa starą kopię zapasową systemu plików aby zwolnić miejsce.

en: Device to use:
pl: Napęd przeznaczony di użycia:

en: No specified device or exit.
pl: Nie sprecyzowano napędu, albo kończenie.

en: Please specify a label for the partition (TazUSB):
pl: Proszę wprowadzić etykietę dla tablicy partycji (TazUSB):

en: Please specify a filesystem type ext2, ext3 or fat32 (ext3):
pl: Proszę wprowadzić użyty system plików ext2, ext3 lub fat32 (ext3):

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Can't find mkdosfs tool.\nWould you like to install dosfstools from repository [y/N] ?
pl: Nie można znaleźć narzędzia mkdosfs.\nCzy chesz zainstalować dosfstools z repozytorium [y/N] ?

en: Unmounting USB target device...
pl: Odłączanie (unmount) docelowego napędu USB...

en: Mounting USB target device...
pl: Montowanie docelowego napędu USB...

en: Mounting cdrom device...
pl: Montowanie napędu cdrom...

en: Unable to mount cdrom or to find a filesystem on it (rootfs.gz).
pl: Nie można zamontować napędu cdrom, albo znaleźć systemu plików na nim (rootfs.gz).

en: Mounting
pl: Montowanie

en: Unable to mount iso or to find a filesystem on it (rootfs.gz).
pl: Nie można zamontować ISO, albo znaleźć systemu plików na nim (rootfs.gz).

en: Copying needed files from cdrom...
pl: kopiowanie wymaganych plików z napędu cdrom....

en: Do you want to exit Tazusb or reboot system (Exit/reboot) ?
pl: Czy chcesz zakończyć Tazusb czy zrestartować system (Exit/reboot) ?

en: Gen swap
pl: Generuj swap

en: Generate a swap file in /home/swap that will be activated on each boot to have
    more memory available (Empty value to exit).
    
    Swap file in Mb :
pl: Generuj plik swap w /home/swap który będzie aktywowany przy  każdym
    uruchomieniu aby było dostępne więcej pamięci (Pusta wartość aby wyjść).
    
    Rozmiar pliku swap w Mb:

en: Empty value. Exiting...
pl: Pusta wartość. Kończenie....

en: Clean
pl: Wyczyść

en: Remove old rootfs.gz.unixtimestamp backup filesystems to free up disk space.
pl: Usuń starą kopię zapasową rootfs.gz.unixtimestamp systemu plików aby zwolnić miejsce na dysku.

en: No filesystems selected, exiting...
pl: Nie wybrano systemu plików, kończenie...

en: Write filesystem
pl: Zapisz system plików

en: Do you wish to remove the sound card selection (No/yes/exit) ?
pl: Czy chcesz usunąć ustawienia karty dźwiękowej (No/yes/exit) ?

en: Removing current sound card selection...
pl: Usuwanie aktualnych ustawień karty dźwiękowej...

en: Keeping current sound card selection...
pl: Zachowywanie aktualnych ustawień karty dźwiękowej...

en: Do you wish to remove the screen resolution (No/yes/exit) ?
pl: Czy chcesz usunąć ustawienia rozdzielczości ekranu (No/yes/exit) ?

en: Removing current screen resolution...
pl: Usuwanie aktualnej rozdzielczości ekranu...

en: Keeping current screen resolution...
pl: Zachowywanie aktualnej rozdzielczości ekranu...

en: Creating rootfs.gz with lzma compression...
pl: Tworzenie rootfs.gz z kompresją lzma...

en: Creating rootfs.gz with gzip compression...
pl: Tworzenie rootfs.gz z kompresją gzip...

en: Creating rootfs.gz without compression...
pl: Tworzenie rootfs.gz bez kompresji...

en: Moving rootfs.gz to media. Remember to unmount for delayed writes!
pl: Przenoszenie rootfs,gz na nośnik. Ponieważ mogą wystąpić opóźnienia w zapisie, proszę pamiętać aby odmontować urządzenie przed odłączeniem od komputera !

en: rootfs.gz is located in /
pl: rootfs.gz jest zlokalizowany w /

en: ENTER to continue...
pl: ENTER aby kontynuować...

en: Format a device
pl: Formatuj urządzenie

en: Gen a LiveUSB media
pl: Generuj nośnik LiveUSB

en: Please specify a valid filename on the command line.
pl: Proszę wprowadzć poprawną nazwę pliku w linii poleceń.

en: Copy ISO file to SliTaz LiveUSB media
pl: Kopiuj plik ISO na nośnik SliTaz LiveUSB
