TazPanel 1.4.3 - en to pl translation catalogue (249 entries)

en: $cmd needs an argument
pl: $cmd wymaga podania argumentu

en: ARP table
pl: Tablica ARP

en: Access point
pl: Punkt dostępowy

en: Action
pl: Akcja

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Activate (DHCP)
pl: Aktywuj (DHCP)

en: Activate (static)
pl: Aktywuj (statyczny)

en: Add a new group
pl: Dodaj nową grupę

en: Add a new user
pl: Dodaj nowego użytkownika

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Anonymous FTP server
pl: Annimowy serwer FTP

en: Available
pl: Dostepny

en: Available keymaps:
pl: Dostępne układy klawiatury:

en: Available locales:
pl: Dostępne lokalizacje:

en: BSD License
pl: Licencja BSD

en: Battery
pl: Bateria

en: Boot
pl: Uruchamianie

en: Boot &amp; Start services
pl: Uruchamianie i Start Usług

en: Boot entries
pl: Wpisy boot

en: Boot loader
pl: Program rozruchowy (boot loader)

en: Boot log files
pl: Logi uruchamiania

en: Boot logs
pl: Logi uruchamiania (boot)

en: Boot scripts
pl: Skrypty uruchamiania

en: Brightness
pl: Jasność ekranu

en: Busybox DHCP server
pl: Serwer DHCP Busybox

en: Can't see your language?<br/>You can <a href='/pkgs.cgi?do=Install&glibc-locale'>install glibc-locale</a> to see a larger list of available locales.
pl: Nie widzisz swojego języka ?</br/>Możesz <a href='/pkgs.cgi?do=Install&glibc-locale'>zainstalować glibc-locale</a> aby zobaczyć obszerniejszą listę dostępnych lokalizacji.

en: Change
pl: Zmień

en: Change hostname
pl: Zmień nazwę hosta

en: Change password
pl: Zmień hasło

en: Changed hostname: $get_hostname
pl: Zmieniona nazwa hosta: $get_hostname

en: Changing password for TazPanel
pl: Zmienianie hasła do TazPanelu

en: Charged 100%
pl: Naładowana  w 100%

en: Charging $rempct% - $remtimef
pl: Ładowanie $rempct% - $remtimef

en: Check, start and stop daemons on SliTaz
pl: Sprawdź, uruchom i wyłącz usługi (daemons) w Slitaz

en: Choose locale
pl: Wybierz lokalizację

en: Code
pl: Kod

en: Commands: $commands
pl: Polecenia: $commands

en: Config file
pl: Plik konfiguracyjny

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Configuration file
pl: Plik konfiguracyjny

en: Configuration files
pl: Pliki konfiguracyjne:

en: Configuration files:
pl: Pliki konfiguracyjne:

en: Configuration:
pl: Konfiguracja:

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Connected
pl: Połączony

en: Connection
pl: Połączenie

en: Console keymap
pl: Układ klawiatury konsoli

en: Create Report
pl: Utwórz raport

en: Create a report
pl: Utwórz raport

en: Create group
pl: Utwórz grupę użytkowników

en: Create user
pl: Utwórz konto użytkownika

en: Creating report footer...
pl: Tworzenie stopki raportu...

en: Creating report header...
pl: Tworzenie nagłówka raportu...

en: Creating system summary...
pl: Tworzenie podsumowania systemu...

en: Current console keymap: $keymap
pl: Aktualny układ klawiatury dla konsoli: $keymap

en: Current locale settings:
pl: Aktualne ustawienia lokalizacji:

en: Current system locale:
pl: Aktualne ustawienia regionalne systemu:

en: Current user sessions
pl: Aktualne sesje użytkowników

en: DNS server
pl: Serwer DNS

en: Date:
pl: Data:

en: Default entry:
pl: Domyślny wpis:

en: Delete group
pl: Usuń grupę

en: Delete user
pl: Usuń uzytkownika

en: Description
pl: Opis

en: Detailed information about specified device.
pl: Szczegółowe informacje o wybranym urządzeniu.

en: Detailed information for module: $get_modinfo
pl: Szczegółowe informacje dla modułu: $get_modinfo

en: Detect PCI and USB hardware
pl: Wykryj urządzenia PCI i USB

en: Detect PCI/USB
pl: Wykryj urządzenia PCI/USB

en: Detect hardware
pl: Wykryj urządzenia

en: Differences
pl: Różnice/Zmiany

en: Disable
pl: Deaktywuj

en: Discharging $rempct% - $remtimef
pl: Rozładowywanie $rempct% - $remtimef

en: Disk
pl: Dysk

en: Disks
pl: Dyski

en: Domain name resolution
pl: Ustawienia DNS

en: Downloading to: $dl
pl: Pobieranie do: $dl

en: Drivers &amp; Devices
pl: Sterowniki i Urządzenia

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit hosts
pl: Edytuj hosts

en: Edit script
pl: Edytuj skrypt

en: Encryption
pl: Szyfrowanie

en: Encryption type
pl: Typ szyfrowania

en: Entry
pl: Wpis

en: Ethernet
pl: Sieć przewodowa

en: Ethernet connection
pl: Połączenie przewodowe

en: Everything that happens before user login
pl: Wszystko co się wydarzyło przed zalogowaniem uzytkownika

en: Execute scheduled commands
pl: Wykonuje zaplanowane polecenia

en: Filesystem usage statistics
pl: Statystyka użycia systemu plików

en: Filesystems table
pl: Tabela systemów plików

en: GRUB Boot loader
pl: Boot loader GRUB

en: Gateway
pl: Brama sieci

en: Getting boot logs...
pl: Pobieranie logów uruchamiania...

en: Getting filesystems info...
pl: Pobieranie informacji o systemie plików...

en: Getting hardware info...
pl: Pobieranie informacji o sprzęcie...

en: Getting networking info...
pl: Pobieranie informacji o sieciach...

en: Group
pl: Grupa

en: Group ID
pl: ID Grupy

en: Group name:
pl: Nazwa Grupy:

en: Groups
pl: Grupy

en: HTTP Environment
pl: Środowisko HTTP

en: Hardware
pl: Sprzęt

en: Hardware clock:
pl: Zegar sprzętowy RTC:

en: Here you can configure a wired connection using DHCP to automatically get a random IP or configure a static/fixed IP
pl: Tu możesz skonfigurować połączenie przewodowe do użycia DHCP aby automatycznie pobierać losowy adres IP, albo skonfigurować dla połączenia statyczny/stały adres IP

en: Home
pl: Katalog domowy

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Hosts
pl: Hosty

en: IP Address
pl: Adres IP

en: IP Connections
pl: Połączenia IP

en: IP address
pl: Adres IP

en: Information for PCI Device $slot
pl: Informacje o urządzeniu PCI $slot

en: Information for USB Device $vidpid
pl: Informacje i urządzeniu USB $vidpid

en: Interface
pl: Interfejs

en: Kernel cmdline
pl: Wiersz poleceń jądra

en: Kernel messages
pl: Komunikaty Jadra Linux (Kernel messages)

en: Kernel modules
pl: Moduły jądra Linux

en: Label
pl: Etykieta

en: Language
pl: Język

en: Last user sessions
pl: Ostatnie sesje użytkowników

en: Linux Kernel log daemon
pl: Usługa logów Jadra Linux

en: Linux kernel:
pl: Jądro Linux:

en: Listen for network connections and launch programs
pl: Nasłuchuje połączeń sieciowych i uruchamia odpowiednie usługi

en: Local startup commands
pl: Lokalne polecenia podczas uruchamiania

en: Locales that are currently installed on the machine:
pl: Lokalizacje aktualnie zainstalowane na komputerze:

en: Lock user
pl: Zablokuj uzytkownika

en: Login manager settings:
pl: Ustawienia menadżera logowania:

en: Main configuration file:
pl: Główny plik konfiguracyjny:

en: Manage a ZeroConf IPv4 link-local address
pl: Zarządzaj  ZeroConf IPv4 link-local address

en: Manage daemons
pl: Zarządzaj usługami (daemons)

en: Manage group membership
pl: Zarządzaj grupą użytkowników

en: Manage groups
pl: Zarządzaj grupami

en: Manage network connections and services
pl: Zarządzanie połączeniami i usługami sieciowymi

en: Manage system time, users or language settings
pl: Zarządzaj czasem systemowym, użytkownikami albo ustawieniami językowymi

en: Manage users
pl: Zarządzaj użytkownikami

en: Manage your computer hardware
pl: Zarządzanie sprzętem i podłączonymi urządzeniami

en: Manage, search or get information about the Linux kernel modules
pl: Zarządzaj, szukaj albo pobierz informacje na temat modułów jądra Linux

en: Manual
pl: Instrukcja

en: Manual Edit
pl: Ręczna Edycja

en: Matching result(s) for: $get_search
pl: Pasujące rezultat(y) dla: $get_search

en: Members
pl: Członkowie

en: Memory in Mb:
pl: Pamięć w Mb:

en: Module
pl: Moduł

en: Module:
pl: Moduł:

en: Modules search
pl: Szukaj moduły

en: Mount point
pl: Punkt montowania

en: Name
pl: Nazwa

en: Netmask
pl: Maska sieci

en: Network
pl: Sieć

en: Network status
pl: Status sieci

en: Network time protocol daemon
pl: Usługa protokołu czasu sieciowego (NTP)

en: Networking
pl: Sieć i połączenia sieciowe

en: New password:
pl: Nowe hasło:

en: Output of ifconfig
pl: Wyjście ifconfig

en: Output of iwconfig
pl: Wyjście iwconfig

en: Panel Activity
pl: Aktywność Panelu

en: Panel configuration
pl: Konfiguracja Panelu

en: Panel password:
pl: Hasło do Panelu:

en: Password (Wifi key)
pl: Hasło (Klucz Wifi)

en: Password changed successfully
pl: Hasło zmienione pomyślnie

en: Password:
pl: Hasło:

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Port scanning for $scan
pl: Skanowanie portów dla $scan

en: Process activity
pl: Aktywność procesów

en: Processes
pl: Uruchomione procesy

en: Quality
pl: Jakość

en: Refresh:
pl: Odświeżanie:

en: Remove user
pl: Usuń użytkownika

en: Reporting to: $output
pl: Zapisywanie raportu do: $output

en: Restart
pl: Restartuj

en: Routing table
pl: Tablica Routingu

en: Save
pl: Zapisz

en: Scan
pl: Skanuj

en: Scan ports
pl: Skanuj porty

en: Scanning open ports...
pl: Skanowanie otwartych portów...

en: Scanning wireless interface...
pl: Scanowanie interfejsu sieci bezprzewodowej...

en: Selection:
pl: Zaznaczone:

en: Server
pl: Serwer

en: Set date
pl: Ustaw datę

en: Set hardware clock
pl: Ustaw zegar sprzętowy RTC

en: Setting up IP...
pl: Konfigurowanie IP...

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shell
pl: Powłoka

en: Show more...
pl: Pokaż więcej...

en: Size
pl: Rozmiar

en: SliTaz Firewall with iptable rules
pl: Firewall i ustawienia iptables w Slitaz

en: SliTaz administration and configuration Panel
pl: Panel administracyjny i konfiguracyjny SLiTaz

en: SliTaz system report
pl: SliTaz raport systemu

en: Small and fast web server with CGI support
pl: Niewielki i szybki serwer web z obsługą CGI

en: Small static DNS server daemon
pl: Usługa statycznego, niewielkiego serwera DNS

en: Small terminal emulator, commands options are supported.
pl: Niewielki emulator terminala, opcje poleceń są obsługiwane.

en: Splash image:
pl: Obraz powitalny:

en: Started
pl: Uruchomiony

en: Starting TazPanel web server on port $HTTPD_PORT...
pl: Uruchamianie web serwera TazPanel na porcie $HTTPD_PORT...

en: Stopped
pl: Zatrzymany

en: Stopping TazPanel web server...
pl: Zatrzymywanie web serwera TazPanel...

en: Style:
pl: Styl:

en: Suggested keymap for Xorg:
pl: Sugerowany układ klawiatury dla Xorg:

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Sync online
pl: Synchronizuj online

en: System language
pl: Język systemu

en: System memory
pl: Pamięć systemowa

en: System settings
pl: Ustawienia Systemu

en: System time
pl: Czas systemowy

en: System time:
pl: Czas systemowy:

en: TazPanel - Boot
pl: TazPanel - Uruchamianie

en: TazPanel - Debug
pl: TazPanel - Debugowanie

en: TazPanel - File
pl: TazPanel - Plik

en: TazPanel - Hardware
pl: TazPanel - Sprzęt

en: TazPanel - Help &amp; Doc
pl: TazPanel - Pomoc i Dokumentacja

en: TazPanel - Network
pl: TazPanel - Sieć

en: TazPanel - Process activity
pl: TazPanel - Aktywność procesów

en: TazPanel - Settings
pl: TazPanel - Ustawienia

en: TazPanel - System report
pl: TazPanel - Raport systemu

en: TazPanel Authentication - Default: root:root
pl: Autoryzacja dostępu do TazPanel - domyślnie: root:root

en: TazPanel is already running.
pl: TazPanel jest już uruchomiony.

en: TazPanel is not running.
pl: TazPanel nie jest uruchomiony

en: TazPanel provides a debuging mode and page:
pl: TazPanel udostępnia tryb debugowania i stronę:

en: Temperature:
pl: Temperatura:

en: Territory
pl: Terytorium

en: The first application started when the computer powers on
pl: Pierwsza aplikacja uruchamiana tuż po włączeniu komputera

en: These values are the ethernet settings in the main /etc/network.conf configuration file
pl: Poniższe wartości są ustawieniami sieci przewodowej w głównym pliku konfiguracyjnym /etc/network.conf

en: These values are the wifi settings in the main /etc/network.conf configuration file
pl: Poniższe wartości są ustawieniami sieci bezprzewodowej w głównym pliku konfiguracyjnym /etc/network.conf

en: This report can be attached with a bug report on:
pl: Ten raport może być dołączony do zgłoszenia błędu na:

en: Time zone:
pl: Strefa czasowa:

en: Total: $memtotal, Used: $memused, Free: $memfree
pl: Całkowita: $memtotal, Użyta: $memused, Wolna: $memfree

en: Transfer a file on tftp request
pl: Przesyła pliki przy pomocy protokołu TFTP (np web boot)

en: Type
pl: Typ

en: Unknown command: $cmd
pl: Nieznane polecenie: $cmd

en: Unlock user
pl: Odblokuj użytkownika

en: Uptime:
pl: Czas pracy (uptime):

en: Usage: $program_name [start|stop|passwd]
pl: Użycie: $program_name [start|stop|passwd]

en: Used
pl: Używany

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: User login:
pl: Login użytkownika:

en: User name:
pl: Nazwa użytkownika:

en: User password:
pl: Hasło użytkownika:

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Value
pl: Wartość

en: View or edit menu.lst
pl: Zobacz albo edytuj menu.lst

en: View report
pl: Zobacz raport

en: Web boot is available with gPXE
pl: Uruchamianie przez sieć jest dostępne poprzez gPXE

en: Wifi name (ESSID)
pl: Nazwa Wifi (ESSID)

en: Wireless
pl: Sieć bezprzewodowa

en: Wireless connection
pl: Połączenie bezprzewodowe

en: X server
pl: Serwer X

en: You must logout and login again to your current session to use $new_locale locale.
pl: Należy się wylogować i zalogować ponownie aby używać ustawień regionalnych $new_locale.

en: by
pl: przez

en: connected
pl: połączony

en: health
pl: zużycie

en: none
pl: brak
