SliTaz Bugs - en to pl translation catalogue (76 entries)

en: Usage:
pl: Użycie:

en: [command] [args]
pl: [komenda] [argumenty]

en: Commands:
pl: Komendy:

en: Recreate the SliTaz secure key.
pl: Utwórz ponownie klucz zabezpieczeń SLiTaz.

en: Create a new SliTaz account configuration.
pl: Utwórz nową konfigurację konta SliTaz.

en: Create a new account on SliTaz Bugs.
pl: Utwórz nowe konto w systemie zgłoszeń błędów SLiTaz Bugs.

en: Send a new message to an open bug.
pl: Wyślij nową wiadomość do otwartego zgłoszenia błędu.

en: Send a new bug report.
pl: Wyślij nowe zgłoszenie błędu.

en: Examples:
pl: Przykłady:

en: Missing real name
pl: Brakuje prawdziwego imienia

en: Missing login name
pl: Brakuje loginu

en: Missing email
pl: Brakuje adresu email

en: Missing password
pl: Brakuje hasła

en: Creating SliTaz account configuration...
pl: Tworzenie konfiguracji konta SliTaz...

en: Creating SliTaz secure key...
pl: Tworzenie klucza zabezpieczeń SliTaz...

en: Missing bug ID
pl: Brakuje ID zgłoszenia błędu

en: Missing message
pl: Brakuje wiadomości

en: Missing bug title
pl: Brakuje tytułu zgłoszenia błędu

en: Missing description
pl: Brakuje opisu

en: Missing bug priority
pl: Brakuje priorytetu zgłoszenia błędu

en: My account
pl: Moje konto

en: Bug ID
pl: ID zgłoszenia błędu

en: Message
pl: Wiadomość

en: New bug
pl: Nowe zgłoszenie błędu

en: Send message
pl: Wyśli wiadomość

en: Bug title
pl: Tytuł zgłoszenia błędu

en: Priority
pl: Priorytet

en: Packages
pl: Pakiety

en: Description
pl: Opis

en: New message
pl: Nowa wiadomość

en: Send bug
pl: Wyślij zgłoszenie błędu

en: Real name
pl: PRawdziwe Imię

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Secure key
pl: Klucz zabezpieczeń

en: Account
pl: Konto

en: Value
pl: Wartość

en: Online bugs
pl: Zgłoszenia błędów online

en: Login name
pl: Nazwa loginu

en: Password
pl: Hasło

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Search
pl: Szukaj

en: No account yet? Please signup using the SliTaz Bugs reporter on your SliTaz system.
pl: Nie masz jeszcze konta ? Proszę zarejestruj się używając narzędzia do zgłaszania błędów SliTaz Bugs w twoim systemie SliTaz.

en: Tip: to attach big files or images, you can use SliTaz Paste services:
pl: Podpowiedź: aby załączyć duże pliki albo obrazy można użyć serwis SliTaz Paste:

en: Real name  : $NAME
pl: Prawdziwe imię: $NAME

en: Secure key : $KEY
pl: Klucz zabezpieczeń: $KEY

en: $bug Bug
pl: Błąd $bug

en: Bug title  :
pl: Tytuł zgłoszenia:

en: Show
pl: Pokaż

en: ID - Date  :
pl: ID - Data :

en: Creator    :
pl: Twórca   :

en: Bug $id
pl: Zgłoszenie błędu $id

en: Priority $PRIORITY
pl: Priorytet $PRIORITY

en: $msgs message | $msgs messages
pl[0]: $msgs wiadomość
pl[1]: $msgs wiadomości
pl[2]: $msgs wiadomości

en: Close bug
pl: Zamknij zgłoszenie błędu

en: Edit bug
pl: Edytuj zgłoszenie błędu

en: Re open bug
pl: Otwórz zamknięte zgłoszenie błędu

en: Messages
pl: Wiadomości

en: No messages
pl: Brak wiadomości

en: New Bug
pl: Nowe zgłoszenie błędu

en: Standard
pl: Standardowy

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Create Bug
pl: Stwórz zgłoszenie błędu

en: * field is obligatory. You can also specify affected packages.
pl: * pole jest obowiązkowe. Można również sprecyzować dotknięte błędem pakiety.

en: Edit Bug $bug
pl: Edytuj zgłoszenie $bug

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Bad login or pass
pl: Zły login albo hasło

en: You must be logged in to post a new bug
pl: Musisz być zalogowany aby dodać nowe zgłoszenie błędu

en: No result found for: $get_search
pl: Nie znaleziono rezultatów dla: $get_search

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Bug: $bugs in total - | Bugs: $bugs in total -
pl[0]: Całkowita ilość błędów: $bugs -
pl[1]: Całkowita ilość błędów: $bugs -
pl[2]: Całkowita ilość błędów: $bugs -

en: $close fixed - | $close fixed -
pl[0]: $close naprawiony -
pl[1]: $close naprawione -
pl[2]: $close naprawionych -

en: $fixme to fix - | $fixme to fix -
pl[0]: $fixme do naprawy -
pl[1]: $fixme do naprawy -
pl[2]: $fixme do naprawy -

en: Please read the <a href="?README">README</a> for help and more information. You may also be interested by the SliTaz <a href="http://roadmap.slitaz.org/">Roadmap</a> and the packages <a href="http://cook.slitaz.org/">Cooker</a>. To perform a search enter your term and press ENTER.
pl: Pomoc i więcej informacji można uzyskać czytając <a href="?README">README</a>. Możesz być również zainteresowany <a href="http://roadmap.slitaz.org/">Mapą rozwojową</a> SliTaz i pakietami z wersji testowej <a href="http://cook.slitaz.org/">Cooker</a>. Aby przprowadzić wyszukiwanie wpisz zapytanie i naciśnij ENTER.

en: View closed bugs
pl: Zobacz zamknięte zgłoszenia błędów

en: Create a new bug
pl: Stwórz nowe zgłoszenie błędu
