TazBox - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Usage:
pl: Użycie:

en: Commands:
pl: komendy:

en: Display this short help usage
pl: Pokazuje ten krótki opis użycia

en: Execute a command as super-user
pl: Wykonaj polecenie jako administrator

en: Desktop logout box with actions
pl: Okno wylogowania na pulpicie z opcjami do wyboru

en: Pipe a command output into a GTK window
pl: Przekieruj wyjście polecenia do okna GTK

en: Pipe Wget output into a GTK window
pl: Przekieruj wyjście Wget do okna GTK

en: Configure system language (root)
pl: Konfiguruje język systemu (root)

en: Configure system keymap (root)
pl: Konfiguruje układ klawiatury (root)

en: Configure system timezone (root)
pl: konfiguruje strefę czasową (root)

en: System initial setup (locale, keymap & timezone)
pl: Początkowa konfiguracja systemu (język, ukłąd klawiatury i strefa czasowa)

en: Create a new file or folder on the desktop
pl: Tworzy nowy plik albo katalog na pulpicie

en: Display icons of all installed applications
pl: Wyświetla ikony wszystkich zainstalowanych aplikacji

en: Notify user with a desktop centered box
pl: Informuje użytkownika centralnie umieszczonym oknem na pulpicie

en: Configure SliTaz default applications
pl: Konfiguruje domyślne aplikacje SliTaz

en: Slitaz admin password
pl: Hasło administratora SliTaz

en: Please enter root password (default root) to execute:
pl: Aby wykonać podaj hasło administratora (domyślnie root):

en: Password:
pl: Hasło:

en: Autosave password
pl: Zachowaj automatycznie hasło

en: Error: wrong password!
pl: Błąd: błędne hasło!

en: <b>SliTaz Logout.</b> Please choose an action:
pl: <b>Wyloguj z SliTaz.</b> Proszę wybrać polecenie:

en: Close X session
pl: Zamknij sesję X

en: Reboot system
pl: Restartuj system

en: Shutdown system
pl: Wyłącz system

en: SliTaz Initial Setup
pl: Wstęþna Konfiguracja SliTaz

en: \n<big>Here you can set your preferences\nfor <b>locale, keymap and timezone</b>.</big>\n\n
pl: \n<big>Tu można zmienić ustawienia dla <b>języka,</b>\n<b>układu klawiatury i strefy czasowej</b>.</big>\n\n

en: Locale
pl: Ustawienia regionalne

en: Keymap
pl: Układ klawiatury

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Language configuration
pl: Konfiguracja języka

en: Name
pl: Nazwa

en: Description
pl: Opis

en: Keyboard configuration
pl: Konfiguracja klawiatury

en: Type
pl: Typ

en: TimeZone Configuration
pl: Konfiguracja Strefy Czasowej

en: Create a new file or folder on your desktop
pl: Tworzy nowy plik albo katalog na pulpicie

en: New file
pl: Nowy plik

en: File name
pl: Nazwa pliku:

en: SHell script
pl: Skrypt SHell

en: Folder
pl: Klatalog

en: File
pl: Plik

en: All Applications
pl: Wszystkie aplikacje

en: SliTaz default applications
pl: Domyślne aplikacjie SliTaz

en: SliTaz default applications configuration
pl: Domyślna konfiguracja aplikacji SliTaz

en: File manager:
pl: Menadżer plików:

en: Web browser:
pl: Przeglądarka internetowa:

en: Text editor:
pl: Edytor textowy:

en: Window manager:
pl: Menadżer okien:
