SliTaz Pizza - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: First step
pl: Pierwszy krok

en: Choose your distribution name and the one you want to use as
    	base. We need your mail to notify you when your SliTaz Flavor is built 
    	and if anything goes wrong.
pl: Wybierz nazwę dla Twojej dystrybucji, jak również wskaż jaką chcesz użyć bazę.
    	Potrzebujemy twojego adresu mailowego aby poinformować kiedy Twoja odmiana
    	dystrybucji SLiTaz będzie gotowa, i oczywiście gdyby coś poszło nie tak.

en: Flavor name
pl: Nazwa odmiany dystrybucji

en: Short description
pl: Krótki opis

en: Based on
pl: Bazująca na

en: Text mode system
pl: System w tyrbie tekstowym

en: X without GTK or QT
pl: X bez obsługi GTK albo QT

en: Clean GTK desktop
pl: Czysty pulpit GTK

en: Default SliTaz desktop
pl: Domyślny pulpit SliTaz

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Generate
pl: Wygeneruj

en: Last chance to stop process or start over. Next step will pack
    your flavor and add it to the build queue. Here you can also add a note to
    your receipt flavor, this will be displayed on your flavor ID page and 
    can be used to give more info to other users and SliTaz developers.
pl: Ostatnia szansa na zatrzymanie procesu, albo jego rozpoczęcie.
    Następny krok spakuje twoje poprawki do odmiany i doda je do
    kolejki budowania. Tu możesz również dodać notatkę do recepty
    Twojej odmiany dystrybucji, która będzie wyświetlona na stronie
    ID Twojej odmiany i może dostarczyć więcej informacji innym użytkownikom
    i deweloperom SliTaz.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Build flavor
pl: Zbuduj odmianę

en: Removing temporary files for:
pl: Usuwanie tymczasowych plików dla:

en: Start over
pl: Rozpocznij

en: Packing:
pl: Pakowanie:

en: Your ISO will be built on next Pizza Bot run
pl: Twoje ISO zostanie zbudowane przy następnym uruchomieniu Pizza Bot

en: There is $inqueue flavors in queue
pl: Obecnie znajduje się  $inqueue odmian w kolejce do budowania

en: Download tarball:
pl: Pobierz archiwum tar:

en: Download ISO:
pl: Pobierz ISO:

en: Flavor is building or still in the build queue
pl: Odmiana jest budowana, albo nadal znajduje się w kolejce do budowania

en: Status for:
pl: Status dla:

en: Flavor description:
pl: Opis odmiany dystrybucji:

en: Download tarball:
pl: Pobierz archiwum tar:

en: Help
pl: Pomoc

en: Activity
pl: Aktywność

en: Welcome
pl: Witamy

en: SliTaz Pizza lets you create your own SliTaz ISO flavor 
    online. The ISO image can be burnt on a cdrom or installed on USB media. 
    Please read the SliTaz Pizza <a href=?help>Help</a> before starting 
    a new flavor.
pl: SLiTaz Pizza pozwali Ci stworzyć online Twoją własną odmianę SliTaz ISO.
    Obraz ISO może zostać wypalony na płycie CD, albo zainstalowany na
    nośniku USB. Przeczytaj <a href=?help>Pomoc</a> odnośnie SliTaz Pizza
    przed rozpoczęciem budowania nowej odmiany dystrybucji.

en: Create a new flavor
pl: Stwórz nową odmianę dystrybucji

en: Latest builds
pl: Ostatnio zbudowane

en: More activity
pl: Więcej aktywności

en: Creating receipt and packages list
pl: Tworzenie recepty i listy pakietów

en: Remove package(s)
pl: Usuń pakiet(y)

en: Add package(s)
pl: Dodaj pakiet(y)

en: Here you can add or remove some packages to your flavor. You
    can also search for a packages name and description to find a package name
pl: Tu możesz dodać albo usunąć pakiety do twojej odmiany dystrybucji.
    Możesz również wyszukać odpowiedni pakiet posługując się jego nazwą albo opisem.

en: Search
pl: Szukaj
